Tek Kullanımlık Renkli Maske Koruyuculuğu Nasıl?

Tek Kullanımlık Renkli Maske Koruyuculuğu Nasıl?

Tek kullanımlık maske, önceleri yalnızca sağlık çalışanları tarafından kullanılırken, 2019 yılının son aylarında ortaya çıkan Covid-19 salgını ile birlikte toplumun tamamı tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Havada serbest halde dolaşan partiküllerin solunum sistemi ile vücuda alınmasını engellemeyi amaçlayan maskelerin pek çok türü bulunmaktadır. Tek kullanımlık bu maskeler, 3 katlı maske olması durumunda daha yüksek koruyuculuğa sahip olmaktadır. Zira bu tür maskelerde hava 3 kez filtrelendikten sonra bireye ulaşmaktadır. Maskelerin durağan ve hastaneleri hatırlatan yapısından uzaklaşabilmesi adına farklı maske modelleri de geliştirilmiştir. Baskılı maske bu doğrultuda öne çıkan ürünler arasında yer almaktadır. Baskılı maskeler markalar ya da kurumlar tarafından özel olarak tasarlanmış ve bu amaçla üretilmiştir. Ancak çok farklı ve rengarenk desenler kullanılarak tasarlanmış ve herkese hitap eden maskeler de bulunmaktadır. Desenli maske ürünleri de bu doğrultuda önem arz etmektedir. Desenli ve baskılı maskelerde koruyuculuk açısından herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Normal maskeler gibi bunların da gönül rahatlığı ile kullanılabilmeleri mümkündür.

Renkli Maske – Desenli Maske Takmak Mümkün Mü?

Maske kullanımında en sık yapılan hatalardan biri çocuklar ve yetişkinler için aynı ürünleri kullanmaktır. Zira genel kullanım amacı için üretilmiş olan cerrahi maskeler, genellikle standart bir boyuta sahiptir. Ancak çocuklar için üretilmiş maskeler de bulunmaktadır. Sarfhan kalite standartlarına uygun ve iyi derecede koruyucu tek kullanımlık çocuk maske satışı yapan en önemli firmalardan biridir. Çocuklar için özel olarak tasarlanmış olan renkli maskeler sayesinde hem çocukları etkin bir şekilde korumak hem de bunu eğlence haline dönüştürmek mümkündür. Bununla birlikte Sarfhan yetişkinler için de tek kullanımlık renkli maske satışı yapmaktadır.

Tek kullanımlık maske fiyatları bakımından da Sarfhan oldukça avantajlıdır. Özellikle toplu halde satın alınan maskelerde piyasadaki en uygun fiyat seçeneklerini sunan Sarfhan, salgın döneminde maske gereksiniminin karşılanması adına ideal koşullar sunmaktadır. Tüm maske modellerini incelemek ve online alışverişin sağladığı kolaylığı görmek için sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir