Steroid Fiyatları Ne Durumda

Steroid Fiyatları Ne Durumda

Steroid ile alakalı merak edilen konuların başında fiyatlandırma geliyor. Steroidfiyatları herkes tarafından araştırılan önemli bir konudur. Özellikle de yeni başlayanlar için fiyat çok önemlidir. Peki, fiyatlar neye göre belirleniyor? Steroid satın alırken nelere dikkat etmek gerekiyor? Fiyat bir kriter olarak görülmeli midir? Şimdi bu sorulara cevap verelim. Steroid satın al ile sipariş vermek isteyenler için piyasada birden fazla olanak buluyor. Fakat tüm sitelerin güvenli ve hızlı olduğunu söylemek mümkün değil. Anabolik steroidleri de istismar eden pek çok yan kuruluş firma olabiliyor. Bu tür yerlerden yapılacak alışverişler ileride problem çıkarabilir. Fiyatlarında uygun olması şaşırtıcı gelebilir. Merdiven altı olarak tabir edilen sitelerin fiyatlandırması çok uygun gelecektir. Fakat ucuz etin yahnisi ucuz olacağını aklınızdan çıkarmayın. Ucuz steroid alarak sağlığınızı riske atmayın.

Steroid Alırken Dikkat Edin

Steroid satın al işlemi yapmak isteyen sporcuların çok dikkatli olmaları gerekiyor. Alınan ürünün güvenilir olduğunu görmelisiniz. Eğer vücut geliştirme için steroidi ciddi olarak düşünüyorsanız, fiyatlar normal gelecektir. Daha fazla kas kütlesine kavuşmak amacındaysanız, steroidler birinci tercihiniz olmalıdır. Bu yüzden fiyatların size göre uygun olduğunu söyleyebiliriz. Fakat fiyatlar kimine göre pahalı gelebilir. Fakat anabolik steroidlerin içinde bulunan maddeleri düşündüğümüzde normal diyebiliriz. Peki, fiyat ortalaması nasıl? Her üründe farklılık gösteriyor mi?

Steroid Çeşitleri ve Fiyatları

Steroid ürününü fiyatları seçilecek ürüne göre çeşitlilik gösterir. Enjeksiyon ya da tablet şeklinde alınacak ürünler arasında fiyat farkı vardır. Ayrıca hazır kürler için de belli bir ücret ödemek gerekiyor. Hazır kürleri seçme imkânı da iyi bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Kas arttırıcı ya da hacim arttırıcı kürler, belirli bir paket içinde hazırlanır. Sporcuların ana ihtiyacı olan tüm takviyeler bulunur. Örneğin; testosteron, boldenon ve dianabol takviyelerinin bulunduğu bir paket bulunabilir. Genotropin, testosteron ya da bolderon gibi birden fazla kürler de bulunmaktadır. Kürlerin fiyatları ortalama olarak 400 liradan başlayabilir. 8 bin liraya kadar paket kürlerine sahip olabilmek de mümkün.

Enjeksiyon steroidler ise 30- 40 liradan başlamaktadır ve 300-400 liraya kadar çıkıyor.

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir