Teknik Servis

Teknik Servis

 Kombiler, doğalgaz, elektrik ve su üçlüsünü bir arada kullanan bir elektronik cihazlardır. Kombi servisi hizmetleri profesyonel hizmet veren firmalardan alınmalıdır. Kocaeli teknik servisi, tüm kombi modelleri için bakım hizmetleri sunuyor. Kocaeli bölgesinde yaşayanlar, evlerindeki ya da iş yerlerindeki kombilerin bakımları için firmayı arayabiliyor ve günün her saatinde servis taleplerini iletebiliyorlar.

 Kombi Çeşitleri

 Piyasada kullanılan kombi markaları çok fazladır. Kocaeli teknik servisi, demirdöküm kombi servisi olarak hizmet veriyor. Demirdöküm markası ile birlikte bilinen tüm markalara ait modellerin tamamı için bakım hizmeti veriyorlar. Alanında uzman ekipleri ile kombi çeşitlerinin periyodik bakım ve arıza onarımlarını yapıyorlar.

 Klima Temizliği

 Kocaeli klima servisi hizmetlerinde, fitre ve cihaz içi temizliğini yapıyorlar. Her marka klima bakımı hizmetlerini uygun fiyat seçenekleri ile sunuyorlar. Klima bakımlarında marka ve model ayrımı yapmaksızın yapılacak olan işlemlere göre fiyat belirlemesi yapıyorlar. Kocaeli İl merkezi ve ilçelerine teknik servis hizmetlerini kesintisiz olarak sunuyorlar. Servis hizmetlerinden faydalanabilmek için firmayı telefon ile aramanız yeterli oluyor.

Beğen  1
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir